Ez a blog azoknak szól,akik cukorbetegséggel kell hogy éljenek,de nem feladva a humort,a finom ételeket,a nevetést.És a betegséggel járó életmódváltásba engedünk bepillantást...egy Anya és 2 gyermek életében.
2026. június 21., vasárnap
13 év alatt történt/2-rész
Sok sport,sok vércukor mérés,sok számolás az ételekben,testvér,aki ott van és őt is figyelembe kell venni,sok álmatlan éjszaka,néhány orvosi ellátás,folyamatos mérések és mozgás beépítése....élmények,sírás,nevetés.....Vizen,földön,levegőben....
Beszéljenek a fotók:
Barátságok szövődtek.Diabos a Diabossal!
Közben a Testvér adottságait,létét is vegyük figyelembe!
Minden szempontból lehetőséget adni a feldolgozásra.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése