Minden-is-volt a 13 év alatt.A mozgás beépült az életünkbe,másképp eszünk,másképp nyaralunk és az időnek is más jelentősége lett.Van rosszabb nap és van nagyon rossz nap.
Van ami halasztást kíván és megsemmisül.
Volt versenysport és minden változik...
A Diabetes soha nem garantál semmit.
Bizonytalan.
Az élet kísérője.
Ha ügyes vagy színes életet élsz.




















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése