
Kapcsolatok,gyerekkor,sport... és hamar felnőni a feladathoz....Jöjjenek a fotók 3.részben:

Mindig nézzünk rá a cukrunkra,legalábbis időszakosan....

A mentesség alap nálunk azóta is-

A Testvér szerepe is fontos egy diabeteses érintettségű családban.

.
Reméljük,hogy valamiképpen stabilabb cukrok lesznek 13 év után is.
Így visszatekintve rengeteg minden történt...
Jó lenne Diabetes nélkül,mint vele...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése