2026. június 22., hétfő

13 év Diabetes-/3.rész

Kapcsolatok,gyerekkor,sport... és hamar felnőni a feladathoz....Jöjjenek a fotók 3.részben:








Mindig nézzünk rá a cukrunkra,legalábbis időszakosan....

A  mentesség alap nálunk azóta is-
A Testvér szerepe is fontos egy  diabeteses   érintettségű  családban.



.
Reméljük,hogy valamiképpen stabilabb cukrok lesznek 13 év után is.
Így visszatekintve rengeteg minden történt...

Jó lenne Diabetes nélkül,mint vele...


 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése