Amikor 13 éve megkaptuk a diagnózist,azt hittem itt a vég---
Nem tudtam mennyi minden lesz az évek alatt ami segíthet,amit túlélünk és ahogy lesz.
Igazán egyetlen egy dolog van,hogy működik az élet így a diabetessel,mert a MILÁN működteti!
Ahogy a M fogja fel,ahogy kezeli magát és ahogy hozzááll.
Példaértékű.
Ilyen kitartással valaki vagy születik vagy feladja és romokban lenne az élete vagy már nem élne.
Ennyi percet,órát,napot,hónapot,évet amit M ezzel tölt el....sokszor Sweetmamiként okolom magam,hogy miért pont ő az én gyerekem lett beteg.
Ez nagyon nehéz.
Különköltözése kapcsán már aligha látom mikor hogyan étkezik és mikor mit okoz az Inzulin vagy nem Inzulin.
Lényegében így 13 évre visszatekintve még mindig azt mondhatom jobb lenne nélküle!
Tiszta szívből kívánom,hogy ezután is legyen rendben legalább ennyire a diabetes-kezelése mint eddig.
Amiben tudom segítem és támogatom!!!💝
Gondolom ez a csodameleg sem tesz jót a drága Inzulin-kezelésnek hiszen tudjuk az Inzulin 28 fok felett nem hat úgy.....
Holnap nálunk lesz az ebéd,ahová M is hivatalos.Együtt leszünk és a Diabetest is várjuk szeretettel.
Mindenkinek nagyon jó vércukrot kívánok!!!!


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése